همانطور که یک انسان نیاز به مراقبت و مراجعه پیوسته به پزشک دارد کسب و کارهای ما نیز برای حفظ سلامتی، درمان و یا مراقبت پیوسته از بدو تولد نیاز به پزشک کسب و کار دارند.

 

شروع یک مسیر جدید:

اولین قدم در راه اندازی یک کسب و کار جدید، شناخت کامل مسیر است. وجود مشاوری آشنا به مسیری همچون چراغی در شب تاریک راهنمای شما در طول مسیر پیش رو خواهد بود. شما باید به تمامی هزینه و فرصت‌های شغلی تان واقف بوده تا بتوانید برای پیشرفت در آن برنامه ریزی کنید. تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار جدید همچون تولد یک نوزاد بدون مشورت و مراقبت پزشک، شاید شما به هدف خود (راه اندازی) رسیده باشید اما یقینا هزینه‌ها و چالش‌های بسیاری برای شما به وجود خواهد آمد.
 

توسعه و یا درمان کسب و کار:

شما اگر صاحب یک شغل هستید، قطعا به جایی خواهید رسید که پیشرفت شما در کسب و کار مطابق با میلتان پیش نرفته و یا دچار رکود شده اید. بازار فروش شما کم و یا حتی ثابت مانده و سرمایه‌های شما به جای افزایش، در حال خرج شدن و یا کاهش می‌باشد. و یا اینکه برای رشد، نیاز به تحقیق و توسعه و در کنار آن راه حل‌های فرانچایز و زینجیره سازی دارید.

در این جا پزشک کسب و کار، سید احمد سیدی مطلق با معاینه و اسکن کسب و کار شما، راه‌های توسعه و پیشرفت آن را برای شما ارائه و عملیاتی می‌کند.

 

پیشگیری و حفظ سلامتی:

شما صاحب یک کسب و کار موفق در بازار امروز هستید. نمودارهای مالی شما روند خوبی را در حال طی کردن هستند. شما برای جلوگیری از خطرات احتمالی همچون سبقت گرفتن رقبا، تضعیف برند، عدم هماهنگی کارکنان و مدیران و...، نیاز به یک مراقب و پزشک دارید که به طور پیوسته کسب و کار شما را معاینه و نسخه واکسینه شدن آن در مقابل خطرات را برای شما عملیاتی کند.

 

تعرفه خدمات پزشک کسب و کار

تماس با مشاور

 

هزینه یک ساعت مشاوره حضوری ۸۰۰ هزار تومان می باشد .
برای دانشجویان و جوانان صاحب ایده، مشاوره رایگان با تعیین وقت قبلی انجام می‌گیرد.

شما میتوانید با دریافت نسخه درمان از پزشک کسب و کار از گارانتی تضمین موفقیت بهره مند شوید .