من پزشک کسب و کار شما هستم

صاحبان هر کسب و کاری بعد از تلاش های فراوان و استقبال ضعیف مشتریان، به سطحی می رسند که احساس میکنند کسب و کارشان دارای بیماری لاعلاج شده و امیدی برای رونق بیشتر و بهتر نمی بینند.
برخی مشاغل هم بعد از مدتی با استقبال مشتریان در کارشان ، به اطمینانی در کسب و کار خود می رسند که ناخودآگاه از تلاش و ایده پردازی های خود دست می کشند که این عمل نیز باعث توقف بزرگی در مسیر قله می باشد و از مناظر بی نظیر قله بی نسیب خواهند شد.
اما افرادی هم وجود دارند که نه تنها یک ایده و نهایتا یک تخصص که در خود میبینند شروع به راه اندازی کسب و کار می نمایند اما غافل از آن هستند که هر کسب و کاری قبل از شروع مانند یک نوزاد قبل از تولد نیاز به پزشک متخصص دارد تا از زمان شکل گیری تا تولد نوزاد مسیر را با اطمینان خاطر و روش صحیح طی نمایند .
برخی هم فکر میکنند داشتن سرمایه کافی و بعضا زیاد از اصول مهم و اساسی است و مسیر را امن میبینند اما غافل از اینکه سرمایه گذاری بیشتر و سرعت با تمام توان در این نقطه کافی نیست و باید چاره ای خلاقانه بدون صرف هزینه و وقت تدبیر کرد.

همه ی ما انسان ها در برابر بیماری های جسمی و روحی خود واکنش نشان می دهیم. به طور مثال زمانی که حتی به یک سرما خوردگی ساده مبتلا می شویم به پزشک عمومی و یا خانوادگی خود مراجعه میکنیم و یا در زمانی که از لحاظ روحی به هم ریخته می شویم به یک مشاوره روانشناس مراجعه میکنیم ، در صورتی که برای کسب و کار خود هم نیاز به پزشک داریم... 


ضرورت داشتن یک پزشک کسب و کار به همان اندازه مهم است که داشتن یک پزشک خانوادگی اهمیت دارد.

  • آیا تا به حال شده کسب و کاری راه اندازی کنید که به مشکل بخورید؟...
  • آیا در رونق اقتصادی کسب و کار خود فکر میکنید؟...
  • آیا به دنبال افزایش سقف درآمد خود هستید؟...
  • آیا ایده ای دارید که برای راه اندازی آن نیاز به سرمایه دارید؟...
  • آیا می خواهید برند سازی کنید؟...
  • آیا مرکز خرید، مجتمع تجاری و مجتمع چند منظوره تجاری و مسکونی دارید و یا میخواهید راه اندازی نمایید یا می خواهید در این فضا یک هایپر مارکت یا شهربازی و مواردی مانند کافی شاپ، رستوران، فست فود، فودکورت و غیره راه اندازی کنید؟...
  • آیا هنوز به دنیای فضای مجازی  (بازاریابی دیجیتال و شبکه های اجتماعی ) ورود پیدا نکرده اید و یا هنوز نتوانسته اید رونقی برای کار و کسب و کار خود ایجاد کنید؟...

و هر آنچه که در کسب و کار خود نیاز دارید...
 سید احمد سیدی مطلق به عنوان پزشک کسب و کار، به شما مشاوره میدهد و ایده و کسب و کارتان را معاینه (بررسی) میکند و راهکار مدیریت ویژه در خصوص افزایش سقف فروش و یا راه اندازی کسب و کارتان و برندسازی و تجاری سازی برند با بروزترین متد علمی دنیا و با متخصصین حرفه ای که شناخت وسیع و راهبردی از بازار ایران دارند و همچنین روش های خلاقانه ای که در اتاق فکر خود برای شما ایجاد می نماید، در مسیر تحقق رویایتان برای شما نسخه ی مخصوص  خواهد نوشت.