درباره پزشک کسب و کار

من پزشک کسب و کار شما هستم

صاحبان هر کسب و کاری پس از تلاش‌های فراوان و استقبال ضعیف مشتریان به سطحی می رسند که احساس می‌کنند کسب و کارشان به بیماری درمان ناپذیرمبتلا شده و امیدی برای رونق بیشتر نمی‌بینند.
برخی مشاغل هم پس از مدتی با استقبال مشتریان در کارشان، به اطمینانی در کسب و کار خود می رسند و ناخودآگاه از تلاش و ایده پردازی‌های خود دست می‌کشند که این عمل باعث توقف بزرگی در مسیر قله می باشد و از مناظر بی نظیرپس صعود قله پیروزی بی نصیب خواهند شد.
اما افرادی هم وجود دارند که با مشاهدۀ یک ایده یا تخصص در خود، شروع به راه اندازی کسب و کار مینمایند اما غافل از این که هر کسب و کاری پیش از شروع همانند یک نوزاد قبل از تولد نیاز به پزشک متخصص دارد تا زمان شکل گیری تا تولد، نوزاد مسیر را با اطمینان خاطر و به روشی صحیح طی کند.


برخی هم تصور می‌کنند داشتن سرمایه کافی و بعضا زیاد از اصول مهمی بوده و مسیر را امن می‌بینند اما غافل از این که سرمایه گذاری بیشتر و سرعت با تمام توان در این نقطه کافی نیست و باید صورت خلاقانه بدون صرف هزینه و زمان چاره ای اندیشید.

همه‌ی ما انسان‌ها در برابر بیماری‌های جسمی و روحی خود واکنش نشان می‌دهیم. به طور مثال زمانی که حتی به یک سرما خوردگی ساده مبتلا می شویم به پزشک عمومی - یا خانوادگی خود مراجعه می‌کنیم و یا هنگامی که از لحاظ روحی به هم ریخته می‌شویم نزد یک مشاوره روانشناس می رویم، در صورتی که برای کسب و کار خود هم نیاز به پزشک داریم... 


ضرورت داشتن یک پزشک کسب و کار به اندازه داشتن یک پزشک خانوادگی اهمیت دارد.

  • آیا تا به حال برایتان پیش آمده کسب و کاری راه اندازی کنید که به مشکل مواجه شوید؟...
  • آیا به رونق اقتصادی کسب و کار خود فکر می‌کنید؟...
  • آیا به دنبال افزایش سقف درآمد خود هستید؟...
  • آیا ایده‌ای دارید که برای راه اندازی آن نیاز به سرمایه داشته باشید؟...
  • آیا قصد دارید برند سازی کنید؟...
  • آیا صاحب مرکز خرید، مجتمع تجاری و مجتمع چند منظوره تجاری - مسکونی هستید، قصد راه اندازی آن را دارید یا تمایل دارید در این فضا یک هایپر مارکت، شهربازی و مواردی همچون:کافی شاپ، رستوران، فست فود، فودکورت و... راه اندازی کنید؟...
  • آیا هنوز به دنیای فضای مجازی (بازاریابی دیجیتال و شبکه های اجتماعی ) ورود پیدا نکرده اید و یا هنوز نتوانسته اید کسب و کار خود را  رونق دهید؟...

و هر آنچه که در کسب و کار خود نیاز دارید...

دکتر سید احمد سیدی مطلق به عنوان پزشک کسب و کار، به شما مشاوره می‌دهد، ایده و کسب و کارتان را معاینه (بررسی) کرده و راهکار مدیریت ویژه در خصوص افزایش سقف فروش و یا راه اندازی کسب و کارتان ، برندسازی و تجاری سازی برند با بروزترین متد علمی دنیا و متخصصین حرفه‌ای که شناخت وسیع و راهبردی از بازار ایران دارند را ارائه می دهند و همچنین روش‌های خلاقانه‌ای که در اتاق فکر خود برای شما ایجاد می کنند، در مسیر تحقق رویایتان برای شما نسخه‌ی مخصوص خواهد نوشت.