سید احمد سیدی مطلق

ویدئومارکتینگ جذاب‌ترین راه برای دیده شدن تبلیغات

ویدئومارکتینگ جذاب‌ترین راه برای دیده شدن تبلیغات

در دهه‌های اخیر احتمالا شما هم بدنبال راهی هستید که تبلیغات خود را جذاب و از طریق آن به فروش بیشتر برسید، یکی از این روش‌ها به کارگیری بازاریابی ویدئویی در کسب و کارتان است. پس در ادامه‌ی این نوشتار با ما همراه باشید تا با این بازاریابی جذاب و کاربردی بیشتر آشنا شوید.

بازاریابی ویدئویی چیست؟

بازاریابی ویدئویی، نوعی روایت ویدئویی است که از طریق آن با مشتریان ارتباط برقرار می‌کنید. امروزه این بازاریابی برای کاربران بسیار جذاب می‌باشد؛ چراکه افراد دیدن ویدئو 1 الی 2 دقیقه ای را به خواندن یک متن تبلیغاتی ترجیح می‌دهند.

ویدئو مارکتینگ از جمله بازاریابی‌هایی می‌باشد که بسیار ساده است، زیرا ساخت و انتشار فیلم‌های تبلیغاتی باعث ارتقا شرکت، آگاهی و درگیری بیشتر مشتریان می‌شود و در نهایت آن‌ها را به سمت خرید سوق می‌دهد؛ اما در عمل بازاریابی ویدئویی کمی پیچیده به نظر می‌رسد. جالب است بدانید که این بازاریابی نیز بر مبنای داده می‌باشد و می‌توانید از طریق جمع‌آوری داده و آنالیز آن‌ها، میزان در‌گیری مشتریان را بسنجید.

با ما همراه باشید: مدیریت و استراتژی‌های بازاریابی در دنیای امروز

بازاریابی ویدئویی از تلویزیون تا شبکه‌های مجازی را دربر می‌گیرد، به صورتی که در سراسر جهان بازاریابان درجه اثر بخشی زیادی را برای این شیوه بازاریابی تشخیص داده‌اند و در این سبک، روش‌های زیادی برای جذب مشتریان بیشتر و تبدیل آن‌ها به مشتریان بالقوه وجود دارد.

برای ایجاد یک محتوای ویدئویی جذاب شما به تجهیزات مناسب، نرم افزار‌های ویرایش خوب و یک تیم حرفه ای نیاز دارید. پس اگر می‌خواهید محتوای ویدئویی فوق العاده و اثر بخش ایجاد نمایید، بهتر است برنامه ریزی کنید، آزمایش نمایید، تجزیه و تحلیل کنید و دوباره آزمایش نمایید که در نهایت به اهداف خود، درگیر کردن مشتریان نسبت به برند و محصولات برسید. البته توجه داشته باشید که قبل از ایجاد فیلم، مشتریان هدف خود را مشخص کنید و بدانید برای چه مخاطب‌هایی تولید محتوا می‌نمایید.

 بنابراین باتوجه به تمامی موارد بالا، اگر بازاریابی ویدئویی را به درستی به کار ببرید، می‌توانید رتبه موتور جست و جو، نرخ کلیک و نرخ تبدیل را افزایش دهید و برای کسب و کار خود شگفتی ایجاد نمایید. در نهایت امیدواریم این نوشتار از سایت پزشک کسب و کار برای شما کاربردی باشد، همچنین از اینکه تا اخر این نوشتار با ما همراه بودید بسیار خرسندیم و منتظرات نظرات شما در زمینه این بازاریابی هستیم.

نوشتن یک نظر

نظر