مدیریت درمانی یا نظارت بر کسب و کار بیمار

 

وقتی یک جایی ازبدن درد میگیرد چه عکس العملی دارم؟ آیا نگاه میکنیم ببینیم که آخرش چه میشود؟ صبر میکنیم تا سرانجامش فرا برسد و یا آنکه در کمترین زمان ممکن حداقل به یک درمانگاه عمومی مراجعه می کنیم تا علت درد را جویا شویم و برای درمان درد ، علاجی پیدا کنیم و با نسخه پزشک به داروخانه رفته و دارو را سر وقت استفاده میکنیم و اینگونه یک درد کوچک را دربدن درمان میکنیم. اما مارا چه شده است که کوچکترین معضلات کسب و کار را که موجب درد و بیماری دربدن میشود را فرا��وش کرده و رهاش میکنیم؟

واقعیت این است که به عنوان بنیانگذار پزشک کسب و کار معتقدم در کشورمان و تمام دنیا هر کسب و کاری همانند اندام ومویرگ های بدن است. از آنجایی که مدیران کسب و کار نسبت به اعضای مختلف بدن و همانند سازی آن کسب و کارشان شناخت لازم را ندارند و در نتیجه آنقدرمنتظرمیمانند تا سرانجام به انواع و اقسام امراض مبتلا شوند بدون انکه بدانند که با دست خودشان موجبات استرس و اضطراب کاری و در نتیجه بیماری های گوناگون را فراهم می کنند، وقتی هم درمحفل و جمعی می نشینند از همه عالم و مدیران و نظام اقتصادی شکایت و ناله میکنند. همه اتفاقات ناخوشایند در کسب و کارشان را به رکود اقتصادی، تحریم، مالیات، بیمه و شهرداری و از همه مهمتر کمبود نقدینگی بانکی ربط می دهند به غیراز یک نکته مهم که باید درک و شناخت درستی از آن داشته باشند که متاسفانه از آن غافل هستند و آن هم انکه کسب و کارشان هم مثل خودشان مریض میشود و نیاز به پزشک و درمانگربیماری های کسب و کار دارد.

مدیران کسب و کار در دنیای امروز که عصرارتباطات است میتوانند با چند دقیقه کوتاه وقت گذاشتن در فضای مجازی پزشک کسب و کار را پیدا کرده و با حضور نزد پزشک کسب و کار نسبت به درمان

بیماری کسب و کارشان اقدام کنند.

به راستی اگربیماری های کسب و کارتان درمان شود و رونق تولید و رونق شغلی داشته باشید باز هم بیماری های ناشی از استرس و اضطراب به سراغتان خواهد آمد.

پس از همین لحظه بامراجعه به پزشک کسب وکار رونق اقتصادی را برای کسب و کارتان حتی در دوران تحرم و رکود اقتصادی رقم بزنید.

دکتر سید احمد سیدی مطلق_ بنیانگذار پزشک کسب و کار

ممکن است از این مطالب خوشتان بیاید

دیدگاه های شما

نظری وجود ندارد

افزودن یک دیدگاه

برای ثبت نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا به صورت رایگان ثبت نام کنید ورود ثبت نام
;